KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14502048
nr 1450 2048
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 101/360, daterad 1971, Mariaberget och södermälarstrand. Bildmått: 24x40, yttermått inklusive ram: 36x53 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 februari 2022
kl 20:48:13
21/2 20:43:14
21 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén